Jak wykorzystać w swoim domu płytki Equipe?

Firma Equipe Ceramicas należy do światowych liderów, jeśli chodzi o produkcję płytek. Wyroby hiszpańskiego producenta wyróżniają się nie tylko swoją wytrzymałością, ale również ładnym wyglądem. Na jakie sposoby można je wykorzystać w domu? 

Co wyróżnia płytki Equipe na tle konkurencji? 

Płytki marki Equipe z home100 wyróżniają się w pierwszej kolejności jakością użytych materiałów. Hiszpańska firma stawia tutaj na kamień naturalny albo beton architektoniczny, które cechują się sporą wytrzymałością. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne, gdzie niegroźne im są zderzenia z twardszymi przedmiotami. Płytki Equipe cechują się także ładnym wyglądem, w którym można wyróżnić kolorystykę albo różnorodność ładnych wzorów. Postawiono również na wiele nietypowych kształtów, gdzie niekoniecznie stawia się jedynie na tradycyjne kwadraty i prostokąty. 

Płytki marki Equipe na podłodze

Na jakie sposoby wykorzystać płytki w swoim domu? 

Płytki hiszpańskiego producenta Equipe można wykorzystać na przeróżne sposoby. Wynika to z dużego wyboru, jeśli chodzi o materiały oraz kolorystykę. Płytki sprawdzą się w takich pokojach jak: 

  • łazienka
  • kuchnia
  • salon 
  • klatka schodowa

Możliwości jest naprawdę sporo, gdzie w jednym pomieszczeniu lepiej sprawdzi się kamień naturalny, a w innym gustowna ceramika. Do łazienki szczególnie dopasuje się ta druga. Płytki Equipe z kamienia naturalnego mogą być z kolei świetne prezentować się jako wykończenia salonu i klatki. Każdy rodzaj płytek sprawdzi się w kuchni. Przy tradycyjnych pomieszczeniach polecane są płytki w stylu retro. Imitują one często naturalne cegły, gdzie uwzględniono nawet ich nieregularne powierzchnie. Firma Equipe stawia również na przeróżne kształty swoich płytek – można spotkać również ich heksagonalne odmiany. Opcji aranżowania pomieszczeń jest naprawdę sporo, dlatego warto kupić wyroby hiszpańskiego producenta.