Luksusowe i niepowtarzalne: płytki Chevron

Płytki Chevron z całą pewnością znają osoby, które preferują luksus oraz najwyższą jakość, bez względu na to, czy chodzi o wnętrze salonu, czy też łazienki.

„Małe kafelki, duży design”

„Małe płytki, duży design” – właśnie taką dewizą kieruje się już od około dwudziestu lat marka Equipe, której dziełem są właśnie płytki Chevron. Są one niezwykle eleganckie, a także bardzo luksusowe. Niektóre kolekcje tworzone z białej kliny (na przykład Chevron Wall) zostały wyprodukowane z białej gliny, która pozwala na wwiercanie się w nie.

Płytki prosto z Francji wyróżniają się lekko błyszczącą powierzchnią, a także gładkością i jednolitym wzorem. Co ciekawe, ich niezliczone wzory pozwalają między innymi zastosować je w kuchni, łazience, salonie, a nawet w sypialni. Są to zarówno płytki naścienne, jak i podłogowe.

Niektóre z nich doskonale imitują wyglądem panele, a także parkiety, w związku z czym można je zastosować niemal w każdym pomieszczeniu. Chevron płytki marki Equipe są w stanie nadać wręcz każdej aranżacji niepowtarzalnego charakteru. Ich regularny rozmiar oraz krawędzie pozwalają na stworzenie wręcz nieskończonej ilości wzorów. Są one równocześnie bardzo uniwersalne i idealnie komponują się między innymi ze stylem klasycznym, jak i aranżacją wnętrza minimalistyczną, a zarazem nowoczesną i jasną. Warto również nadmienić, że oryginalne wzory płytek Chevron posiadają obecnie rzesze zwolenników na całym świecie. Wybierają je również słynni projektanci.

Szerzej o marce Equipe…

Marka Equipe powstała w 1999 roku jako pewnego rodzaju odpowiedź na niszę rynkową. Miała ona wprowadzić na rynek produkty wysokiej jakości, które wyróżnią się na tle innych i podbiją serca Francuzów. Dziś jednak wiadomo już, że firma ta zyskała zaufanie oraz popularność na całym świecie, w tym również w Polsce.