Wyjątkowo nowoczesny salon

Już lata temu zaprzestano w większości domów ograniczania się jedynie do mocno konwencjonalnych metod wykańczania wnętrza. Nudna podłoga wyłożona deskami, czy też próby wykończenia jej panelami to już zdecydowanie przeszłość. Teraz liczy się pomysł, niespotykany wygląd i to coś, co rzuca się w oczy i nadaje pomieszczeniu charakterystycznego wyrazu.

Vives Portofino 60×60

A gdyby tak wyłożyć podłogę salonu płytkami? Teoretycznie nie jest to nic nowego szczególnie, że często pokój dzienny łączy się z otwartą kuchnią i jadalnią i taki pomysł wydaje się zwyczajnie praktyczny. No tak, ale zwykle inwestor decyduje się na bardzo bezpieczny wzór, dzięki czemu aranżacja wnętrza jest prosta. Nie musi tak być.

Nowoczesne wnętrze pozwala na dużo więcej, a wyłożenie podłogi płytkami imitującymi żwir to prawdziwa dawka pozytywnej energii na co dzień. Takie wnętrze można wypełnić meblami ze szkła, z drewna lub innej gładkiej powierzchni. Jedyne od czego trzeba się powstrzymać to wzory – ich nadmiar może zaburzyć wygląd i tak już mocno oryginalnego wnętrza.

Płytki jak natura

Hiszpański producent Vives proponuje swoim klientom płytki iście kunsztownie wykonane, które doskonale wpasowują się w każdy rodzaj wnętrza. Przeglądając ofertę można trafić zarówno na wzory imitujące naturalne powierzchnie, jak i na mocno nowoczesne, lub też subtelnie rustykalne. Wyjątkowa precyzja wykonania pozytywnie zaskakuje.